Reppas outlet / second-hand

identifikační číslo:    76304841 /majitel: Kateřina Sajlerová    

pro prodej zboží prostřednictvím on-line obchodu umístěného na internetové adrese      

www.reppas-outlet.com


Vítáme Vás,

Všechny uvedené ceny jsou včetně DPH. V popisu najdete všechny potřebné rozměry či materiály (v případě jiné potřeby vyplňte kontaktní formulář níže),proto na tyto reklamace není brán ohled! * Odesíláme téměř okamžitě po přijetí platby DPD !! (CCA 5-7 PRAC. DNÍ ) nebo ZÁSILKOVNOU, !! (CCA 3-5 PRAC. DNÍ )

Upozorňujeme že Vaše objednávky jsou závazné , proto si nákup rozmyslete včas !!! Platby MUSÍ BÝT PŘIPSÁNY do 2 prac. dní na našem účtu , pri nevyzdeurí zásilek vyžadujeme  dle novely 2023  sankce ve vyši poštovného či dobírečného.  na DOBÍRKU - ZASÍLÁME pouze společností DPD !! Pokud objednáváte ze SLOVENSKA použijte napsaný IBAN pro zahraniční platby na faktuře z emailu.

REKLAMACE : PŘED REKLAMACÍ JE DOBRÉ SE NÁM PŘEDEM OZVAT VIZ PODMÍNKY PRO UPLATNĚNÍ REKLAMACE NÍŽE * V opačném případě nemusí být reklamace uznána... - obchod pro vracení je pouze zasilkovna Vinotéka Pateska Libina / v případě zaplnění obchodu volejte nebo napište email předem.

- Jelikož se jedná o secondhand / outlet / zboží i to nové je skladováno v prostoru spolu se secondhandem na reklamace jako ,, zápach či podobné není brán zřetel - ovšem secondhand reklamujte pouze v případě neuvedené vady ( detailní fotky zboží máme uloženy vždy každý kus cca 5 foto ). Na nové zboží s visačkami se vztahují bez udaní důvodu.. V případě reklamace - nejdříve volejte nebo napište email, děkujeme

Děkujeme že jste navštívily naše stránky. ♡ ,, REPPAS-OUTLET ,,

Obchodní podmínky

 1.    zákoník, ve znění pozdějších předpisů (dále jen "občanský zákoník") vzájemná práva a povinnosti smluvních stran vzniklé v souvislosti nebo na základě kupní smlouvy (dále jen "kupní smlouva") uzavírané mezi prodávajícím a jinou fyzickou osobou (dále jen "kupující") prostřednictvím internetového obchodu prodávajícího.  

 2.   

  1.    Pro objednání zboží vyplní kupující objednávkový formulář ve webovém rozhraní obchodu. Objednávkový formulář obsahuje zejména informace o:

   1. objednávaném zboží (objednávané zboží "vloží" kupující do elektronického nákupního košíku webového rozhraní obchodu),

   2. způsobu úhrady kupní ceny zboží, údaje o požadovaném způsobu doručení objednávaného zboží a

   3. informace o nákladech spojených s dodáním zboží (dále společně jen jako "objednávka").

  2. Před zasláním objednávky prodávajícímu je kupujícímu umožněno zkontrolovat a měnit údaje, které do objednávky kupující vložil, a to i s ohledem na možnost kupujícího zjišťovat a opravovat chyby vzniklé při zadávání dat do objednávky.

   1.    Prodávající je vždy oprávněn v závislosti na charakteru objednávky (množství zboží, výše kupní ceny, předpokládané náklady na dopravu) požádat kupujícího o dodatečné potvrzení objednávky (například písemně či telefonicky).

   2. Smluvní vztah mezi prodávajícím a kupujícím vzniká doručením přijetí objednávky (akceptací), jež je prodávajícím zasláno kupujícímu elektronickou poštou, a to na adresu elektronické pošty kupujícího.

   3. Kupující souhlasí s použitím komunikačních prostředků na dálku při uzavírání kupní smlouvy. Náklady vzniklé kupujícímu při použití komunikačních prostředků na dálku v souvislosti s uzavřením kupní smlouvy (náklady na internetové připojení, náklady na telefonní hovory) si hradí kupující sám, přičemž tyto náklady se neliší od základní sazby.

    1.    Cenu zboží a případné náklady spojené s dodáním zboží dle kupní smlouvy může kupující uhradit prodávajícímu následujícími způsoby:

    bezhotovostně převodem na účet prodávajícího č.    1026904563/5500  , vedený u společnosti  Reifaizen bank   (dále jen "účet prodávajícího"); a to nejdpozději do 3 Pracovních dní .

   4. Při nedodržení termínu bude objednávka stornována prodejcem .

   5. Doprava  zasiliky do Čr nebo Slovensko max do 10 prac. dní od přijetí platby .

  3. v Svitavy 20.3. 2023