Jsme online PO - PÁ  od 8 do 17:00
CZK
en

♡ VYBER SI Z NABÍDKY NAŠICH PRODUKTU ♥ VYUŽÍVEJ AKCE A SLEVY PO CELÝ ROK ♡

ZASÍLÁME do 3 pracovních  dnů ZASILKOVNOU PO CELÉ ČR + SLOVENSKO .  


▼▼  ČTI PODMÍNKY PRO NÁKUP NA TÉTO STÁNCE ▼▼

INFO / podmínky pro nákup v  REPPAS-OUTLET

Vítáme Vás,

Připravili jsme pro Vás nové kolekce z ITALY Fashion a Turecké, Polské aj. módy a výběrového second-handu . Všechny uvedené ceny jsou včetně DPH. V popisu najdete všechny potřebné rozměry či materiály (v případě jiné potřeby vyplňte kontaktní formulář níže),proto na tyto reklamace není brán ohled! * Odesíláme téměř okamžitě po přijetí platby  !!  ZÁSILKOVNOU, !!  (CCA 1-5 PRAC. DNÍ )

Upozorňujeme že Vaše objednávky jsou závazné , proto si nákup rozmyslete včas !!! Platby MUSÍ BÝT PŘIPSÁNY do 2 prac. dní na našem účetu // v případě objednávky ze Slovenska  čekáme 4 dny , na DOBÍRKU - ZASÍLÁME pouze ověřeným zákazníkum !! // v případě že chceš dobírku napiš do poznámky / my si prověříme jestli  tvé předešlé zasilky byly uhrazeny a vyzvednuty a pošleme ti balíček . Pokud objednáváte ze SLOVENSKA použijte  napsaný IBAN pro zahraniční platby na faktuře z emailu.

REKLAMACE :  PŘED REKLAMACÍ JE DOBRÉ SE NÁM PŘEDEM OZVAT  VIZ PODMÍNKY PRO UPLATNĚNÍ REKLAMACE NÍŽE   * V opačném případě nemusí být reklamace uznána... - obchod pro vracení je pouze  zasilkovna Vinotéka Pateska Libina / popř. DŮM A ZAHRADA nám. Míru 42,  Úsov v případě zaplnění obchodu volejte nebo napište email předem. POkud nedodáte balíček na tyto adresy není možné reklamaci uskutečnit .

- Jelikož se jedná o secondhand / outlet  / zboží i to nové je skladováno v prostoru spolu se secondhandem na reklamace jako ,, zápach či podobné není brán zřetel - ovšem secondhand reklamujte  pouze v případě neuvedené vady ( detailní fotky zboží máme uloženy vždy každý kus cca 5 foto ).  Na nové zboží s visačkami se vztahují bez udaní důvodu.. V případě reklamace - nejdříve volejte nebo napište email, děkujeme 

Děkujeme že jste navštívily naše stránky. ♡ ,, REPPAS-OUTLET ,,

Chceš se zeptat na nějaký produkt ? 

Chceš vědět  jaký je stav tvé objednávky ?

Chceš reklamovat zasilku či nejaký  produkt ? 

ZAŠLI NÁM SVŮJ DOTAZ  // odpovíme ti během 24 hod.